Body positive power
Megan Jayne Crabbe
Genre: Non-fictie
Uitgeverij: Vermilion (Londen) / Blossom Books (Nederland)
ISBN: 978 178 5041 327
Uitvoering: Paperback
Megan Jayne Crabbe een kleurrijke body positive activiste en feministe. Op instagram is ze vooral bekend onder de naam @bodyposipanda. Nu heeft ze eindelijk ook een boek uitgebracht over hoe je leert van jezelf te houden, hoe je stopt met diëten en hoe je daarna weer leert leven.
Megan Crabbe kent zelf een verleden vol zelfhaat en diëten. In zo’n ernstige mate dat ze leed aan de ziekte anorexia. Na jarenlang therapie, ziekenhuisopnames en een opname in een psychiatrisch ziekenhuis beschouwt Megan zichzelf nu als volledig herstelt. Zij wijdt dit deels aan de body positive community.
Wat houdt body positivity in?
Één ideaalbeeld
Diversiteit is belangrijk
Every photo is a moment you can’t get back, so cherisch the memory – I realise that sounds like a Kodak advert but it’s not, I swear. Just get the damn picture and smile as wide as you want. And for the love of god, don’t suck it in!Megan Jayne Crabbe
Ik en Body Positivity
You can be fit, and fat, and healthy all at the same time, take THAT diet industry!Megan Jayne Crabbe
Leuk en humoristisch maar wel onderbouwd met feiten
Gewicht ≠ gezondheid
Andere body positive activisten aan het woord

Conclusie
Heb jij dit boek gelezen? Zo ja, wat vond jij ervan?
Laat het weten via een reactie!
The woman wins who calls herself beautiful, and challenges the world to change to truly see her.Naomi Wolf
1 reactie
Zo fijn om te lezen dat dit boek jou zoveel gebracht heeft.
Ja ik ben aan dit boek begonnen op ongeveer 1/3 geDNF omdat het niets voor mij was. Ik weet niet of het in het boek voor komt, maar voor mij hoort bij body positivity ook striae, littekens, moedervlekken, wijnvlekken, acné enz. Dit miste ik in het boek, voor mijn gevoel ging het alleen over gewicht en daar kreeg ik een onprettig gevoel van, een beetje down. Én dat leek mij juist niet het gevoel wat dit boek op zou moeten roepen.
In mijn omgeving ken ik heel wat vrienden die juist wel veel aan het boek en de auteur hebben en daar ben ik super blij om. Zo zie je maar weer, iedere boek heeft zijn eigen lezen voor wie het waardevol is <3